PÖFF : 2021 : BNFF

Mutantide rünnak

Ingliskeelne pealkiri
Mutant Blast
Venekeelne pealkiri
Mutant Blast
Režissöör
Fernando Alle
Riik
Portugal, USA
Aasta
2019
Žanr
Õudus, Komöödia, Märul

Kui ühe filmi taga seisab kaastootja ja levitajana Troma Entertainment (“Toxic Avenger”), siis on selge, et siit ei tasu “normaalset” filmi hakata otsima. Üks eelmise aasta hinnatumaid rämpsfilme, mida on näidatud kümnetel HÕFFiga samas rütmis hingavatel filmifestivalidel, on nädalavahetuse leevendus selle parimas mõttes. Troma juba teab, kuidas inimestes head tunnet tekitada. Tänast olukorda arvestades saab siit ka terakene mõtlemisainet, mida teha kõikvõimalike viiruste korral.

Pekki läinud teaduseksperimendi tagajärjel on kogu maad vallanud zombiapokalüpsis, kus nõrgematel pole kohta elamiseks. Mitte millegi eest kohkuv sõdalanna Maria ja tema truu abiline TS-347, osalt inimene, osalt masin, peavad kaosest hoolimata kuidagi hakkama saama. Koos raske pohmelliga üles ärganud Pedroga püütakse zombide eest esialgu ohutumasse paika põgeneda. Peagi selgub, et radiatsioonist põhjustatud apokalüpsis pole meeltmööda mitte ainult zombidele, vaid hästi tunnevad ennast ka mutanteerunud, justkui kõige metsikumatest fantaasiatest pärit veidrad olendid, kes püüavad kangelastega kontakti astuda…

Iga filmifriigi märg unenägu ja Troma viimaste aegade parim ulmeõudukas oli üks meeldejäävamaid filme möödunud aasta HÕFFi veebifestivalil.

Režissöör
Fernando Alle
Osades
Pedro Barão Dias, Maria Leite, João Vilas
Produktsioon
Alle Films, Troma Entertainment
Kestus
Keel
portugali

Filmi Shortlisti lisamiseks logi palun sisse

Režissöör
Fernando Alle

Seansid

Virtuaalsaal Online
SeanssMutantide rünnak
Subtiitridinglise
Seansi kestus
Treiler